Cześć!

Nazywam się Ewa Kowalczyk i jestem fizjoterapeutą oraz  terapeutą NDT BOBATH Baby.

Co warto tu przeczytać ?

Jeżeli chcesz obserwować rozwój Twojego dziecka, przeczytaj i pobierz darmową broszurę „Poznaj oznaki, Reaguj wcześnie”. Broszura nie służy do stawiania diagnozy, ale pozwala na wczesne wykrycie potencjalnych problemów i skonsultowanie ich z lekarzem. Jest oparta na badaniach i w przyjazny dla rodziców sposób ułatwia śledzenie rozwoju dziecka. Broszury przetłumaczone są dla wieku 2,4,6,9 i 12 miesięcy (życia dziecka).

Jeżeli interesuje Cię tematyka fizjoterapii niemowląt, wpisz szukaną frazę w wyszukiwarkę, na blogu jest już kilka artykułów na ten temat.

Jest mi bardzo miło, że mogę się podzielić z Tobą swoją wiedzą, ale pamiętaj, że posty umieszczone na blogu nie stanowią porady medycznej i nie mogą jej zastąpić.

Kim jestem?

Z wykształcenia jestem fizjoterapeutą niemowląt, absolwentką Wydziału Rehabilitacji Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie (moim zdaniem najlepszego Wydziału Rehabilitacji w Polsce! 🙂 ). Skończyłam kursy: Ndt Bobath Basic dla dzieci, Ndt Bobath Baby, kurs wczesnej interwencji: elementy diagnozy i terapii dziecka w wieku 0 -12 miesięcy z zaburzonym rozwojem psychoruchowym, kurs koncepcji Halliwick.

Staram się, aby moja wiedza była jak najbardziej aktualna, ponieważ w fizjoterapii, jak w innych zawodach medycznych, wciąż poszukiwane są nowe rozwiązania i koncepcje.